Stoliki pomocnicze ze starego drewna i metalu - OLD-MAR - meble ze starego drewna

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Telefon: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Kosz

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Wśród ręcznie wykonywanych przez nas mebli z wyselekcjonowanego starego materiału recyklingowego znajdują m.in. drewniane stoliki pomocnicze z metalowym stelażem. Są to bardzo funkcjonalne przedmioty, które można wstawić np. nad kanapę lub łóżko. Pozwalają również stworzyć niebanalne efekty aranżacyjne – są na tyle charakterystyczne wizualnie, że będą świetnym wyróżnikiem niejednego pokoju czy innego pomieszczenia.

Stoliki pomocnicze wyglądające jak stare meble staną się stylowym dodatkiem do wnętrz urządzonych przede wszystkim w stylu nowoczesnym i loftowym. Wyróżnia je charakterystyczna kolorystyka drewna i metalowy dodatek (stelaż malowany metodą proszkową). Poza tym, że służą do odkładania różnych podręcznych rzeczy, sprawdzą się też jako miejsce na dekoracyjne lampy, doniczki czy wazon z kwiatami.

Drewniany stolik pomocniczy do różnych wnętrz domowych

Mimo iż wizualnie kojarzy się z tradycyjnym kawowym, to jednak stolik pomocniczy metalowy może mieć o wiele więcej zastosowań. Ustawiony np. obok sofy nadaje się świetnie do tego, aby domownicy odkładali na nim pilot czy telefon.

Ten przedmiot spisze się także doskonale przy fotelu jako miejsce np. na przekąski czy kawę. Podobną rolę może spełniać w sypialni, w której zastąpi z powodzeniem typowe szafki nocne. W ten sposób kubek z herbatą czy czytana książka zawsze będą pod ręką.

Dzięki starym meblom w domowej przestrzeni powstanie oryginalny kącik relaksu.
Ponieważ są to rzeczy stabilne i mobilne, wykorzystać je można w każdym wnętrzu, co stwarza możliwość szybkiej i bezkosztowej zmiany aranżacji salonu, kuchni, przedpokoju czy sypialni.

Stoliki pomocnicze z… historią

Znajdujące się tu wyposażenie to oferta skierowana szczególnie do Klientów, którzy lubią ekologiczne i stare meble. Nasze takie są ze względu na to, że ich podstawowy materiał pochodzi z różnych rozbiórek. A to oznacza, że każda deska ma swoją wyjątkową historię. Wszystkie proponowane produkty przechodzą odpowiednią obróbkę, podczas której wygładzamy powierzchnię materiałów oraz zabezpieczamy je przed wsiąkaniem płynów.
Zapraszamy do przejrzenia wykonanych ręcznie metalowych i drewnianych stolików pomocniczych oraz składania zamówień!

Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku