Kontakt ☎️ OLD-MAR - meble ze starego drewna

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Telefon: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Koszyk

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Kontakt

 • Adres

  Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

 • Telefon

  669-045-329

 • Email

  biuro@oldmar.eu

  Mapka Dojazdu

  Przemysław Wielgus
  Przemysław Wielgus
  29/03/2024
  Wszystko zgodnie z zamowieniem, polecam.
  Filip Ronke
  Filip Ronke
  10/03/2024
  Szybka dostawa, mebel dobrej jakości, polecam.
  Beata Gilas
  Beata Gilas
  12/01/2024
  Jestem bardzo zadowolona z wykonania szafki łazienkowej moge polecić firmę OLD-MAR.
  Tatsiana Shaveika
  Tatsiana Shaveika
  31/12/2023
  Nie byłam zbyt zadowolona z jakości drewna w szafce. Ciemny pasek na desce oznacza gnicie. Deska może z czasem się nie kruszy, ale mi ten kolor nie przypadł do gustu. Spodziewałam się, że szafka będzie wykonana w całości z drewna. Okazało się, że wewnątrz był wykonany ze sklejki, a na zewnątrz z drewna. P.S.: Sprzedawca skontaktował się z nami, okazało się, że materiał w naszej szafce był pomyłką. Sprzedawca zaproponował, że zrobi nam nowy artykuł gratis wraz z dostawą. Zgodziliśmy się. Dzisiaj sprzedawca przywiózł meble. Wszystko w porządku. Jesteśmy zadowoleni.
  Martyna Brzezińska
  Martyna Brzezińska
  16/12/2023
  Meble super jakości, czas realizacji zgodny z umową, stały kontakt z wykonawcą. Polecam
  Krzysztof Świś
  Krzysztof Świś
  27/11/2023
  Wspaniałe meble, wysoka jakość. Polecam
  Artur
  Artur
  18/08/2023
  Super jakoś, elegancki wygląd. Profesjonalne podejście do klienta i świetny kontakt ze sprzedającym. Zdecydowanie polecam 👍
  Havoc
  Havoc
  14/08/2023
  Firma Old-Mar to kwintesencja mistrzostwa w produkcji mebli z recyklingowanego drewna. Ich twórczość to harmonijne połączenie historii i nowoczesności, widoczne w każdym szczególe. Jesteśmy zachwyceni pięknem i funkcjonalnością naszych mebli. To nie tylko wyjątkowe dzieła sztuki, ale także praktyczne elementy naszego wnętrza. Gorąco polecamy Old-Mar wszystkim poszukującym niezwykłych aranżacji!
  Karolina Komosa
  Karolina Komosa
  14/08/2023
  Szafka łazienkowa wygląda lepiej niż na zdjęciach, terminowo i bez komplikacji! Polecam 💪
  Jan Jude
  Jan Jude
  14/08/2023
  Nie mogę wystawić innej oceny niż pełne 5 gwiazdek dla firmy Old-Mar! Jesteem zachwycony jakością mebli, które kupiłem od nich. To naprawdę niezwykłe, że firma specjalizująca się w produkcji mebli ze starego drewna potrafi wyczarować takie arcydzieła. Moje doświadczenie z Old-Mar było znakomite od początku do końca. Już na etapie wyboru mebli, personel firmy był niezwykle pomocny i cierpliwy. Pomogli mi dopasować odpowiednie meble do mojego wnętrza, z uwzględnieniem stylu i rozmiaru pomieszczenia. Jakość wykonania mebli jest absolutnie imponująca. Drewno jest pięknie odnowione, a detale oraz wykończenie są niezwykle staranne. To naprawdę widać, że firma Old-Mar wkłada serce w każdy mebel, który opuszcza ich warsztat. Nie tylko estetyka mebli jest imponująca, ale także ich funkcjonalność. Kupiłem stół oraz kilka krzeseł, i są nie tylko piękne, ale także wyjątkowo wygodne. Cieszę się, że mogę teraz cieszyć się nimi codziennie. Obsługa klienta u Old-Mar zasługuje na duże uznanie. Szybko odpowiadali na moje pytania, dostarczając wszelkie niezbędne informacje. Dostawa była zorganizowana sprawnie i meble dotarły do mnie w doskonałym stanie. Podsumowując, firma Old-Mar to prawdziwy skarb dla miłośników pięknych, unikalnych mebli. Ich praca to połączenie rzemiosła, pasji i zaangażowania, które przekładają się na efekty końcowe. Gorąco polecam Old-Mar każdemu, kto poszukuje niezwykłych mebli ze starego drewna. To inwestycja w jakość i piękno, którą będę podziwiał przez wiele lat.