Stoliki kawowe ze starego drewna i metalu - stolik kawowy w starym stylu - OLD-MAR - meble ze starego drewna

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Telefon: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Kosz

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz znakomite stoliki i ławy, które wykonano ze starego drewna. Są to meble idealne dla miłośników klasycznych i ponadczasowych rozwiązań. Nie ulega wątpliwości, że tego typu akcesoria nigdy nie wyjdą z mody. Sprawdzą się w salonie, kuchni, sypialni czy przestrzeni biurowej. Ich liczne zalety docenią nawet najbardziej wymagający Klienci, poszukujący rozwiązań klasy premium. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i składania zamówień na wybrane artykuły!

Funkcjonalne stoliki kawowe drewno i metal w starym stylu

Wysokiej jakości stoliki i ławy można umieścić w centralnym punkcie pomieszczenia, w narożniku czy w pobliżu kanapy. Wszędzie prezentują się elegancko i co najważniejsze będą odgrywać przydatną rolę. Na powierzchni takich mebli można postawić przekąski i napoje, żeby np. ugościć przybyłe osoby. Niezależnie, czy chodzi o wypoczynek, czy czas spędzony z innymi ludźmi, oferowane produkty pomogą w realizacji takich planów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby na tych artykułach ze starego drewna ułożyć ciekawe dekoracje, które upiększą wnętrze.

Stylowe stoliki kawowe i ławy ze starego drewna

Należy podkreślić, że stare drewno, z którego wykonano stoliki i ławy, jest naprawdę solidnym budulcem. Wszystkie materiały do mebli pochodzą z recyklingu, więc dostępne wyroby są ekologiczne. Na uwagę zasługuje także ich trwałość. Poszczególne części zostały doskonale spasowane, co sprawia, że konstrukcje są bardzo stabilne. Ponadto powierzchnię pokryliśmy olejowoskiem, a metalowe elementy farbą proszkową, dzięki czemu artykuły są odporne na wilgoć czy wysoką temperaturę. Równie łatwo je czyścić i konserwować.

Kup ławy i stolik kawowy stare drewno do własnego domu

Wszystkie sprzedawane meble są eleganckie i znacząco poprawiają wygląd pomieszczeń. Dotyczy to też rewelacyjnych ław i stolików ze starego drewna. Stanowią one sprawdzony dodatek do każdego domu czy mieszkania. Jesteśmy pewni, że będą one przez wiele lat doskonale się prezentować. Warto nam zaufać! Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz bezpłatną dostawę.
Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku