Lustra ze starego drewna ze starego drewna i metalu - OLD-MAR - meble ze starego drewna

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Telefon: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Kosz

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Niektóre dodatki są niezbędne w każdym domu czy mieszkaniu. Przykładem mogą być lustra ze starego drewna, które oferujemy w naszym sklepie. Są to doskonałe akcesoria, które powiesisz na ścianie w sypialni, korytarzu czy nawet w salonie. Łączą one funkcję ozdobną z użytkową, odmieniając wygląd wnętrz i ułatwiając wykonanie wielu czynności. Jesteśmy przekonani, że sprzedawane artykuły spełnią oczekiwania nawet wymagających Klientów. Warto sprawdzić cały asortyment, a potem zakupić i przetestować osobiście!

Lustro stare drewno – przydatna ozdoba

Bez wątpienia lustro, np. ze starego drewna, jest przedmiotem, z którego korzysta się codziennie. Zwykle umieszcza się je przy wyjściu z domu czy w pobliżu szaf i komód. Dzięki niemu można ocenić odzieżową stylizację lub po prostu się przejrzeć. Te znakomite produkty stanowią też interesującą dekorację przestrzeni. Znakomicie dopełniają meble oraz pomniejsze ozdoby. Nie można zapominać też o fakcie, że zwierciadła optycznie powiększają i rozjaśniają pomieszczenia. Będą więc doskonałe nie tylko do dużych, ale też niewielkich wnętrz.

Trwałe lustra ze starego drewna

Proponowane wysokiej klasy akcesoria zostały kunsztownie wykonane. Zadbaliśmy o najmniejsze detale oraz idealne spasowanie ramy ze zwierciadłem. Całość zachwyca i rewelacyjnie pasuje do stylu industrialnego, retro czy eklektycznego. Dostępne u nas lustra stworzono ze starego drewna, które pochodzi z recyklingu. Oznacza to, że wszystkie produkty są ekologiczne, ale też unikatowe. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Materiały zabezpieczamy specjalnym olejowoskiem, co gwarantuje dużą odporność na czynniki zewnętrzne.

Wybierz nasze lustro stare

Jeśli szukasz najlepszych dodatków do wnętrz, to wybierz nasze lustra ze starego drewna. Są one nie tylko gustowne, ale też przydatne w wielu sytuacjach. Przez lata będą dekorować korytarz lub inny pokój. Co więcej, zapewniamy bardzo korzystne ceny, więc zakup jest naprawdę opłacalny. Jako renomowana firma profesjonalnie obsługujemy wszystkich Klientów oraz bezpłatnie wysyłamy towary. Zamów już teraz!
Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku