Stare komody ze starego drewna i metalu - OLD-MAR - meble ze starego drewna

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Telefon: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Kosz

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się wysokiej jakości komody ze starego drewna. Tego rodzaju meble mogą pełnić wiele funkcji, więc są nieodzowne w każdym domu czy mieszaniu. Można je postawić w salonie, sypialni czy na korytarzu. Wszędzie będą doskonałym i eleganckim dodatkiem, ułatwiającym codzienne funkcjonowanie. Proponujemy najlepsze konstrukcje, które spełnią oczekiwania wszystkich Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i kupowania, gdyż gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Funkcjonalne komody ze starego drewna

Wszystkie dostępne komody ze starego drewna umożliwią wygodne przechowywanie przedmiotów. Są naprawdę pojemne, więc umieścisz w nich ubrania, dokumenty, zastawę stołową i inne najpotrzebniejsze rzeczy. Co więcej, na ich powierzchni można postawić różnorodne ozdoby czy elektroniczne sprzęty. Takie meble mogą mieć też przeszklone drzwiczki, które ułatwiają podejrzenie, co jest wewnątrz. Należy również podkreślić, że konstrukcje pasują do wnętrz w stylu retro, industrialnym, skandynawskim czy boho.

Ponadczasowo piękne i solidne komody stare

Design każdego mebla jest niezwykle interesujący. Unikalne materiały sprawiają, że wszystkie egzemplarze różnią się miedzy sobą. Tego typu artykuły można zaliczyć do wyrobów klasy premium, podkreślających prestiż danej przestrzeni. Stare drewno, z którego wykonano komody, pochodzi z recyklingu, więc nabywcy mają pewność, że jest to rozwiązanie ekologiczne. Materiał pokrywamy znakomitymi naturalnymi olejowoskami. Dzięki temu poszczególne elementy są odporne na działanie wody, temperatury oraz różnego typu zabrudzeń. Sprzedawane akcesoria z pewnością wytrzymają wiele lat intensywnej eksploatacji.

Najlepsze komody ze starego drewna

Oferujemy wysokiej jakości komody ze starego drewna, które są dopracowane w każdym aspekcie. Łączą nienaganny wygląd z licznymi walorami użytkowymi. Takie meble powinny znaleźć się w każdym domu, mieszkaniu czy biurze. Jako cenione przedsiębiorstwo zapewniamy profesjonalną obsługę Klientów oraz darmowy transport towarów. Warto skorzystać z naszych usług!
Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku