Blaty drewniane ze starego drewna ze starego drewna i metalu - OLD-MAR - meble ze starego drewna

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Telefon: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Kosz

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Adres: Konstantów 15, 23-304 Dzwola woj. lubelskie

Zadzwoń do nas: 669-045-329

Email: biuro@oldmar.eu

Istnieją produkty, które odmieniają wnętrza i sprawiają, że w otoczeniu zaczyna panować przyjazna atmosfera. Przykładem takich akcesoriów są dostępne w naszym sklepie blaty ze starego drewna. Te jakościowe wyroby wspaniale się prezentują, a przy tym są bardzo trwałe. Mogą być one doskonałym elementem wyposażenia domów, mieszkań czy budynków komercyjnych. Jako sprawdzona firma proponujemy wyłącznie najlepsze modele w naprawdę korzystnych cenach. Zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu i składania zamówień!

Dlaczego wybrać stare blaty drewniane

Warto wiedzieć, że stare blaty są niezwykle uniwersalne. Sprawdzą się w kuchni, salonie, a nawet łazience. Wszędzie staną się funkcjonalnym artykułem, który tworzy solidne przestrzenie robocze czy stoły. Tego typu powierzchnia ułatwia przygotowywanie i serwowanie posiłków oraz umożliwia postawienie rozmaitych przedmiotów. Oferowane płyty są także ekologiczne, gdyż wykonano je z solidnego drewna pochodzącego z recyklingu. Rzecz jasna każdy egzemplarz ma swoje niepowtarzalne cechy powiązane np. z usłojeniem. Dzięki temu masz pewność, że nabywasz unikatowy towar.

Piękne i trwałe stare blaty

Na uwagę zasługują też walory estetyczne sprzedawanych blatów ze starego drewna. Eleganckie faktury przyciągają wzrok i są doskonałym uzupełnieniem mebli i pomniejszych dodatków. Takie produkty wpiszą się w styl nowoczesny, skandynawski czy boho. Ponadto wyróżniają się rewelacyjną trwałością, gdyż stworzono je z najlepszych materiałów. Zostały też pokryte specjalnym olejowoskami, więc wykazują odporność na wilgoć czy wysoką temperaturę. Nawet po upływie lat będą wyglądać wspaniale i ozdabiać przestrzeń.

Blat stare drewno

W naszym renomowanym sklepie znajdziesz najlepsze stare blaty z doskonałego drewna. Mamy modele, które spełnią wszystkie wymagania, zadowalając domowników i gości. Co więcej, w razie potrzeby możemy stworzyć artykuł o danym wymiarze, aby każdy Klient był całkowicie usatysfakcjonowany. Zapewniamy wzorowy kontakt oraz terminową wysyłkę towarów, więc warto zamówić wybrany mebel już teraz!
Siatka Lista

Wyświetlanie jednego wyniku